درباره ما /

معرفی آریانا عمران

معرفی آریانا عمران

شرکت دکوراسیون داخلی آریانا عمران فعالیت خود را با نگاه به الگوی مبتنی بر ایجاد آرامش  و استفاده حد اکثری از فضا آغاز کرده و در این مسیر از همراهی کارفرمایان متعددی بهره مند بوده که ماحصل آنها طراحی ، نظارت و اجرای بیش از صد پروژه معماری و دکوراسیون داخلی می باشد.

زمانی که فضای زندگی کمی متفاوت شود یا به اصطلاح سبک دکوراسیون عوض و تغییراتی اعمال شود، آسایش و امنیت را به همراه دارد. همه ما مستحضر هستیم که برای خارج شدن از روزمرگی ها و رسیدن به یک سبک زندگی ایده آل احتیاج به خلق فضاهایی داریم که بتوانند آسایش و امنیت ما را تامین کنند و با مولفه های یک زندگی ایرانی به صورت مدرن ، سازگار باشد . نقطه ی اوج رضایت مشتریان ما در جایی نمود پیدا میکند که شرکت دکوراسیون داخلی آریانا عمران با در نظر گرفتن نیازهای کارفرما و ضوابط معماری در سبک طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با حفظ ایده های خلاقانه پروژه های جذاب و شاخصی را به سرانجام رسانده که اکثر آن ها در وبسایت شرکت آریانا عمران قابل بازدید میباشد و این اتفاق این اطمینان را به میدهد که در این حوزه صاحب سبک شده و پرقدرت ظاهر شویم.

خدمات آریانا عمران

خدمات آریانا عمران

  • طراحی داخلی پروژه های مسکونی، اداری و تجاری
  • طراحی فضای سبز - طراحی نما
  • طراحی و ساخت ویلا - مشارکت در ساخت
  • مدیریت پیمان - جذب سرمایه های خرد و کلان
  • سیستمهای مدیریت هوشمند
  • طراحی سیستم های تهویه مطبوع

ماموریت ما

ماموریت اصلی شرکت دکوراسیون داخلی آریانا عمران ، فعالیت در زمینه صنعت ساختمان و استفاده از تکنولوژی‌ها و محصولات نوین در این صنعت می‌باشد.
مشتریان ما کلیه افرادی هستند که در صنعت ساختمان فعالیت می‌کنند ؛ مهندسان عمران، سازندگان ، سرمایه‌گذاران و شما دوستان و همراهان عزیز از جمله مشتریان ما هستید.

چرا آریانا عمران؟

ما خودمان را جای شما می‌گذاریم.

ما در تلاشیم رویای شمارا برای محیط های پیرامونی تان به حقیقت برسانیم

ارزش‌هایی که چراغ راه هدایت ما می‌شوند، از این قرارند:

- تلاش برای بهترین بودن، در همه زمینه‌های مرتبط.

- در همه زمان‌ها به اصول اخلاقی و صفات معنوی پایبندیم

- احترام به حقوق مشتریان و ارائه بهترین خدمات از جمله ویژگی‌های ممتاز ما در مقایسه با سایر رقبا می‌باشد 

 

ЩШёШ ЩШґШЄШЫЊШЩ

نام مشتری

نام مشتری

متن وارد می شود

نام مشتری

نام مشتری

متن وارد می شود