بلاگ /

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

همان طور که امروزه نام شرکت های بزرگ و چند ملیتی دنیا به مدیران عامل آن گره خورده، در مقیاس های دیگر هم، چه شرکتی نوپا و چه مجموعه ی صنعتی بزرگ، چهره ای که از مدیر گروه به نمایش گذاشته می شود، تاثیر قابل ملاحظه ای روی آینده آن کمپانی دارد. مشتریان و شرکا همگی علاقه مندند در محیطی اصیل و مطمئن، فرد رو به روی خود یعنی ریاست شرکت را ملاقات کنند. به همین جهت دکوراسیون اتاق مدیریت روی موفقیت های شرکت تاثیرگذار است. لذا اساساً باید توجه ویژه ای به چینش اتاق مدیریت داشت، چرا که برخلاف اتاق کارمندان که تنها به جنبه کاربردی توجه می شود، اتاق مدیریت باید جذابیت های بصری مورد نیاز را هم داشته باشد.

اتاق مدیر عامل با دکوراسیون کلاسیک و رسمی

سبک های مختلف دکوراسیون اتاق مدیریت

مانند دکوراسیون داخلی خانه، امروزه با ورود ایده های گوناگون و امکانات بیشتر به بازار، سبک های چیدمان هم زیاد شده. انتخاب یک شیوه برای دکوراسیون اتاق مدیریت، جدا از اصول روانشناسی و سلیقه مدیر عامل، به حوزه کار شرکت هم وابسته است. باید توجه داشته باشید که در اتاق مدیریت اتفاقات زیادی قرار است رخ دهد. افراد سطح بالای گروه انتخاب و استخدام می شوند، دیدارهای تجاری مهم با شرکا رخ می دهد، راجب آینده کمپانی تصمیم گیری می شود و به طور خلاصه جایگاه مهمترین رخداد هاست. به همین دلیل ایجاد محیطی که علاوه بر ایجاد آرامش در ذهن همکاران، تاثیر مثبتی روی نظر افراد خارج از شرکت بگذارد، از جمله کاربرد های اتاق مدیریت است.

میز کنفرانس در اتاق مدیریت یک شرکت بزرگ

توجه به روش مدیریتی

یک موردی که تاثیر مهمی روی طراحی دکوراسیون اتاق می گذارد، شیوه مدیریتی خود شماست. منظور ما روش کلی رفتار شما با کادر شرکت است. اگر شما به شیوه ای فعال و مشارکتی با کارمندان خود زندگی می کنید، یک اتاق بزرگ با میز کنفرانسِ در دسترس همراه با نمایشگر یا تخته وایت برد می تواند کمک زیادی به جلسات خصوصی و عمومی شما بکند.

در مقابل اگر تعداد کارمندان شما زیاد شده و در شرکت شما یک مدیریت سلسله مراتبی جریان دارد، توجه به لاکچری بودن مبلمان، میز ناهارخوری بزرگ و وسایل تزیینی با ارزش برای دیدارهای کاری با مدیران داخلی شرکت یا نمایندگان شرکای خارجی می تواند تاثیر مثبت بیشتری بر روند کاری شرکت بگذارد.

رنگ و هماهنگی

با اینکه این مورد تنها برای دکوراسیون اتاق مدیریت نیست و همواره باید در چیدمان هر محیطی رعایت شود، حساسیت اتاق مدیر عامل باعث می شود این هماهنگی ها، یا عدم وجودشان، سریعتر به چشم بیایند. از جمله ی مهمترین هماهنگی ها در رنگ بندی مبلمان، تناسب مبلمان و میز ها، تناسب متریال دیوارها با سبک دکوراسیون و پارتیشن درست اتاق است. یک نقشه خوب برای اتاق مدیریت باید برای هر بخش فضایی مناسب در نظر بگیرد. بخش ورودی، میز کنفرانس، ناهارخوری در صورت وجود و فضاهای تزئینی. رنگ های رسمی و اغلب خنثی از دیگر ویژگی های اتاق مدیریت است.

اتاق مدیریت با رنگ دکوراسیون غالب طلایی

در کل متریال چوب از موارد پرکاربرد است. با این حال تنها رنگ قهوه ای چوب پرمصرف نیست. رنگ های سیاه، سفید، خاکستری و البته طلایی از جمله رنگ های دیگری می باشند که تاثیر زیادی روی نظر بیننده خواهند گذاشت.

امکانات مرسوم برای اتاق مدیریت

تعدادی از این امکانات که به طور کلی در هر اتاق مدیریتی می شود پیدا کرد را نام بردیم. میز و مبلمان، کتابخانه و البته یک نمایشگر درخور از جلمه اجزای غیرقابل انکار یک اتاق اداری در این سطح از اهمیت است. معمولاً از قرار دادن وسایل اداری عادی اجتناب می شود، به همین دلیل چند کاغذ و نوشت افزار خاص برای تزئین میز مدیریت کافیست. می توانید رایانه و ابزار کنترل نمایشگر را در قسمتی دیگر از اتاق قرار دهید.

همزمان استفاده از اصول هوشمندسازی ساختمان هم پیشنهاد می شود. برای وجهه ی یک مدیر بهتر است که به جای استفاده از ابزار قدیمی و دستی، شروع به استفاده از وسایل و تجهیزات نوین کند.

گزینه های بیشتر

علاوه بر آنچه بالاتر ذکر کردیم، یک سری بخش ها و امکانات اضافه هم وجود دارند که به فراخور نیازها قابلیت اضافه شدن به محیط را دارند. این ها عبارت اند از:

اتاق کنفرانس: برای شرکت های بزرگ که اغلب جلسات طولانی مدت و با جمعیت زیاد برگزار می شود، به یک اتاق کنفرانس اختصاصی برای بخش مدیریت نیاز داریم.

میز ناهارخوری: میهمانی های طولانی مدت مخصوصاً در طول روز باعث می شود وجود محیط مناسب برای صرف غذا الزامی شود. جدا از این، غذا خوردن همراه مهمان خودش نوعی فن مدیریتی برای در مشت گرفتن طرف معامله می باشد.

تزئینات بیشتر: برای ایجاد یک حس خوب، بهتر است غیر از ابزار اداری مثل میز و مبل، وسایل دیگری هم تهیه شوند. یکی از موارد پرکاربرد، آکواریوم است. تعبیه کردن یک آکواریوم بزرگ و زیبا همراه ماهیان زینتی، آرامش و وقار زیادی برای اتاق مدیریت ایجاد می کند.

آکواریوم برای تزئین اتاق مدیریت

چگونه دکوراسیون اداری طراحی کنیم

همان طور که میدانید، دکوراسیون اتاق مدیریت بخشی از دکوراسیون اداری است. برای طراحی تمام این چیدمان، کافیست با افراد مجرب و متخصص در این حوزه کار کنید. در گروه آریانا عمران، معماران و طراحان تحصیل کرده ی ما آمادگی ارائه خدمات دکوراسیون در سطوح مختلف را دارند. کافیست در وب سایت گروه به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

سوالات متداول دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

رنگ قالب برای دکوراسیون اتاق مدیریت کدام است؟

اغلب برای رنگ دیوار و وسایل اتاق مدیریت از رنگ های خنثی مثل سفید و مشکی و خاکستری و یا رنگ های لوکس مثل قهوه ای و طلایی استفاده می شود.

چگونه طرح دکوراسیون اتاق مدیریت را تهیه و اجرا کنیم؟

با توجه به اهمیت و تاثیرگذاری دکوراسیون اتاق مدیریت بر آینده شرکت شما، بهتر است کار طراحی و اجرای دکوراسیون را به افراد مجرب و متخصص بسپارید. در گروه آریانا عمران ما آمادگی ارائه خدمات چیدمان داخلی برای هر سبک و مقیاسی را داریم.

کدام انواع میز در اتاق مدیریت به کار می آید؟

در دکوراسیون اتاق مدیریت می شود از میز تحریر، میز کنفرانس، میز غذاخوری و میز شزلون استفاده کرد. هر کدام به فراخور نیازهای مدیریتی شما در قسمت های مختلف اتاق قرار می گیرند.

#دکوراسیون داخلی
3.3333333333333 ШШІ 3 ШШЫЊ
amini

amini / ЩЩЫЊШіЩШЇЩ

ali amini

دیدگاه ها

× در حال پاسخ به: کاربر سایت

چه رنگی برای اتاق مدیریت مناسب هست؟

توسط سروش سلیمانی / 11 بهمن 1400 / ساعت 08:59

اصولا انتخاب رنگ بستگی به مساحت محیط دارد اگه مساحت کم باشد از رنگ های سفید و طوسی کمرنگ استفاده میشود و برای فضاهای بزرگتر معمولا رنگ های تیره تر

توسط مدیرکل / 11 بهمن 1400 / ساعت 09:39

رنگ قالب برای دکوارسیون اتاق مدیریت چه رنگیه؟

توسط Matin / 11 بهمن 1400 / ساعت 08:56

سفید و طوسی کمرنگ

توسط مدیرکل / 11 بهمن 1400 / ساعت 09:41

برای طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت ۴۰ متری چه تجهیزات و وسایلی لازمه؟

توسط مبینا / 10 بهمن 1400 / ساعت 19:32

معمولاً از قرار دادن وسایل اداری عادی اجتناب می شود، به همین دلیل چند کاغذ و نوشت افزار خاص برای تزئین میز مدیریت کافیست. می توانید رایانه و ابزار کنترل نمایشگر را در قسمتی دیگر از اتاق قرار دهید.

توسط مدیرکل / 11 بهمن 1400 / ساعت 09:42

میشه طراحی دکوراسیون رو سفارش داد؟

توسط شاهین داوودی / 10 بهمن 1400 / ساعت 13:14

بله طراحی دکوراسیون و فرنیش رو میشه سفارش داد

توسط مدیرکل / 11 بهمن 1400 / ساعت 09:43

ببخشید هزینه طراحی و ساخت یک اتاق کنفرانس 10 نفره برای اتاق مدیریت چه قدر میشه؟

توسط سمانه / 10 بهمن 1400 / ساعت 11:37

هزینه طراحی بسته به موقعیت و متراژ متری 100 الی 130 هزارتومان هست و هزینخ ساخت بستگی به طراحی و متریال انتخابی کارفرما هست

توسط مدیرکل / 11 بهمن 1400 / ساعت 09:50

سلام میخواستم بدونم هزینه های طراحی دکوراسیون اتاق اداری به چه صورت می باشد؟

توسط گوهر خیراندیش / 10 بهمن 1400 / ساعت 11:00

هزینه طراحی بسته به متراژ متری 100 الی 130 هزار تومان می باشد

توسط مدیرکل / 11 بهمن 1400 / ساعت 09:52

با توجه به متراژ و حجم کار متری 100 الی 130 هزار تومان

توسط مدیرکل / 11 بهمن 1400 / ساعت 09:52