بلاگ /

نمونه طراحی ویلا

نمونه طراحی ویلا

ممکن است با افراد و تیم های زیادی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی رو به رو شده باشید. بر اساس دانسته های فنی و سلیقه خودتان می شود تا حدی به آنچه می خواهید نزدیک شد. با این حال اکثر اوقات بدون داشتن تصویری کامل از یک نمونه، نه می شود راجب کیفیت کار افراد تصمیم گرفت، نه می شود راجب ایده های طراحی ویلای خود مطمئن شد. قصد داریم برای معرفی بهتر گروه آریانا عمران به شما، یک نمونه کاری زیبا از طراحی و ساخت ویلا که توسط کارشناسان ما صورت گرفته را برای شما نمایش دهیم.

طراحی سرویس بهداشتی در ویلای مدرن

نمونه طراحی مدرن ویلا

در این پرونده می خواهیم یک طراحی مدرن از دکوراسیون داخلی ویلا را برای شما معرفی کنیم. همانطور که میدانید در طراحی مدرن ساختمان، رعایت المان هایی نظیر استفاده از خطوط راست و رنگ های خنثی و طراحی ساده، بسیار مرسوم است. در ادامه به صورت تفصیلی و البته همراه تصویر برایتان حضور این المان ها را توصیف می کنیم.

نشیمن ویلا

احتمالاً شما هم قبول دارید که مهمترین بخش طراحی ویلا، بخش نشیمن آن است. محل گذران زمان و پذیرایی از میهمانان. همان طور که در تصویر پایین شاهد هستید، طراح دکوراسیون تلاش کرده که طبق اصول سبک مدرن طراحی ویلا، سادگی را تا جای ممکن حفظ کند. حضور وسایل تزئینی اندک و رنگ بندی خنثی این امر را تایید می کند. نکته دیگر، عدم استفاده از دیوار های جدا کننده در طراحی مدرن است. طبق این اصل برای جدا کردن قسمت پذیرایی از بقیه فضاها، از دیوار یک تکه استفاده نشده، بلکه تلاش شده با استفاده از چوب و چند جزء دیگر، این پارتیشن را کم اعتبار بسازند.

اتاق نشیمن به عنوان یک فضای مهم ویلای مدرن

در ثانی توجه شما را به خطوط راست متعدد در طراحی ویلا جلب می کنیم. همان طور که اشاره شد، این یکی از المان های اصلی سبک مدرن برای بیان مفاهیم پشت سر آن است.

آشپزخانه

امروزه استفاده از یک کانتر به جای کابینت در وسط آشپزخانه کاملاً مرسوم است. علاوه بر اینکه کانتر، بسیار کاربردی است، زیبایی خاصی را به آشپزخانه اضافه می کند. در تصویر پایین علاوه بر حضور کانتر، هماهنگی کامل رنگ بندی با بقیه ساختمان کاملاً مشهود است. رنگ های سفید و خاکستری بخش عمده ای از تمام طراحی را پر کرده اند. این کار سادگی بیشتری به طراحی ویلای ما اضافه کرده است.

آشپزخانه ی یک ویلا با طراحی مدرن

در مورد آشپزخانه هم شاهد یک درآمیختگی با فضاهای دیگر ویلا هستیم به نحوی که نمی شود مرز بین آن و نشیمن را صراحتاً مشخص کرد.

حمام و دستشویی

مساحت این نمونه طراحی ویلا در بازه معمولی قرار می گیرد. به همین دلیل طراحان ما یک مجموعه حمام و دستشویی برای آن در نظر گرفتند. اولین نکته ای که دوباره گوشزد می کنیم، وفاداری به رنگ های اصلی طراحی دکوراسیون است. در این قسمت از خانه دو رنگ مشکی و طلایی در اندازه های متناسب به وسایل حمام اضافه شده. از جای جای این طراحی، خلاقیت ذهن مدرن و زیبایی می بارد. انتخاب کاشی، انتخاب روشور و وان حمام، وجود پنجره رو به فضای سبز و پلان دلباز اتاق؛ همگی این ها استفاده از حمام را بسیار لذت بخش می سازند. به راحتی می شود دید که بدون استفاده از المان های طراحی دکوراسیون کلاسیک، زیبایی و جذابیتی هم اندازه ایجاد کرده ایم.

طراحی ساده ی حمام در ویلای مدرن

همکاری با ما

آنچه که بالاتر مشاهده کردید، یکی از نمونه های طراحی ویلا توسط گروه آریانا عمران بود که به صورت بازسازی ویلا اجرا شده است. ما بعد از دریافت نظرات و ایده های کارفرما، بلافاصله طراحی و برنامه ریزی را آغاز کردیم. به درخواست کارفرما، پروژه بر اساس طراحی مدرن ویلا شکل گرفت. با این حال گروه آریانا عمران در زمینه طراحی ویلا هیچ محدودیتی در زمینه سبک و حجم سازه ندارد. کافیست با ما تماس بگیرید تا بعد از دریافت مشاوره رایگان، بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و به آسانی هم آن را اجرا کنید.

سوالات متداول طراحی ویلا

سبک طراحی ویلا چیست؟

به منظور ایجاد هماهنگی و تناسب بین اجزای و فضاهای مختلف ویلا، همواره باید به سبک خاصی از طراحی دکوراسیون وفادار بمانیم. سبک طراحی ویلای کلاسیک و مدرن از معروف ترین ها در میان ایرانیان هستند.

آیا می شود برای ویلای کوچک طراحی دکوراسیون انجام داد؟

بله حتماً. توجه داشته باشید که برای مکان تفریحی مثل ویلا، گزینه های زیادی برای فضاسازی وجود دارد. دقیقاً به همین دلیل شما نیاز دارید یک طراحی دکوراسیون حرفه ای برای ویلای خود انجام دهید تا به ماکزیموم بهره وری برسید.

چگونه ویلای خودمان را طراحی کنیم؟

برای طراحی ویلا، ابتدای به ساکن، باید هدف و ایده اصلی خود را مشخص کنید. بهترین راه برای کسب ایده، مشاهده چند نمونه موفق از طراحی ویلاست. بعد از آن بهتر است که جزئیات را همراه یک گروه حرفه ای از معماران طراحی کنید

amini

amini / ЩЩЫЊШіЩШЇЩ

ali amini

دیدگاه ها

× در حال پاسخ به: کاربر سایت