بلاگ /

بازطراحی و بازسازی ویلای شمال

بازطراحی و بازسازی ویلای شمال

با گذشت زمان، بروز مشکلات برای ساختمان ها طبیعیست. ویلاهای شمال حتی با شدت بیشتری دچار استهلاک می شوند. با توجه به شرایط آب و هوایی و محدودیت های موجود برای انتخاب مصالح، رخ دادن آسیب های احتمالی، در بازه های زمانی کوتاهتری، شما را مجبور به اعمال بازسازی ویلای شمال می کند. علاوه بر رفع ایرادات احتمالی ساختمان در گذر زمان، شما می توانید برای افزودن امکانات جدید و تغییرات سلیقه ای، اقدام به بازطراحی و بازسازی ویلای شمال کنید. با این حال جداً نیاز است که از جزئیات امر، هزینه ها و انتخاب هایی که در پیش رو قرار دارد آگاهی کافی کسب کنید، تا در نهایت بهترین نتیجه را از بازسازی ویلای شمال خود به دست بیاورید.

ساخت یک ویلای جدید بدون خراب کردن گذشته

یک عامل تعیین کننده برای هر کار عمرانی، هزینه های آن است. با قطعیت می شود گفت که در حالت کلی، هزینه یک بازسازی ویلای شمال، از ساخت صفر تا صد بنا کمتر خواهد بود. تنها کافیست قیمت مصالح، حمل و نقل و نیروی انسانی را در نظر بگیرید. اگر ویلای قدیمی ساز شما دارای ساختاری به اندازه کافی محکم باشد، دیگر نیازی به کار روی فونداسیون و اسکلت ساختمان ندارید. طراحی پلان ویلا هم قسمت دیگری از صرفه جویی شما خواهد بود.

بازسازی ویلای قدیمی در شمال

بازطراحی ویلا و تهیه پلان

از دیگر اهداف یک بازسازی ویلا، اعمال تغییراتی در ساختار آن است، طبق ایده ها و برنامه های جدید خودمان. نیاز نیست حتماً بنایی مخروبه داشته باشیم، بلکه قسمت اصلی کار در بازطراحی ویلا و تهیه پلان هایی طبق نیازهای نو ماست.

برنامه ریزی مالی

همان طور که اشاره کردیم، داشتن تصوری جامع و واقع بینانه از مخارج کار، بسیار حائز اهمیت است. شما نمی توانید بی گدار به آب بزنید. امروزه قیمت مصالح و لوازم ساختمانی مدام در حال تغییر و افزایش است. علاوه بر آن ها، در نظر گرفتن هزینه خدمات عمرانی و قیمت نیروی کار هم واجب است. به همین خاطر باید پیش از بازسازی ویلای شمال خودتان یک برنامه ریزی مالی انجام دهید که شامل گرفتن مشاوره و تهیه لیستی از هزینه هاست.

برنامه ریزی مالی برای مخارج بازسازی ویلای شمال

در بازطراحی ویلای شمال، ممکن است تصمیم بگیرید علاوه بر داخل ویلا، تغییراتی روی نمای خارجی ساختمان و فضای سبز ایجاد کنید. در لیست برنامه ریزی مالی خود، گزینه های طراحی نما، طراحی فضای سبز و اجرای هر کدام را نیز اضافه کنید.

به کار بستن تکنولوژی های جدید

اصلاً سزاوار نیست که شما خودتان را دچار زحمت یک عملیات عمرانی برای بازسازی ویلای شمال کنید، اما از فرصت کمال استفاده را نبرید. در عصر کنونی ویلاهای نوساز با امکانات بسیار جالبی متولد می شوند. خانه ی هوشمند، تفریحات آبی مثل استخر و باشگاه بدنسازی از جمله ی جذابترین گزینه های پیش روی شمایند. در شمال کشور ویلاها روز به روز شکلی لاکچری تر پیدا می کنند. اگر قصد دارید روزی ویلای خود را به فروش برسانید، منفعت شما در بازسازی مجدانه ی آن است. گاهی افراد کلمه ی بازسازی را تنها در حد یک رنگ آمیزی، تعویض لوله کشی یا تغییر دکوراسیون داخلی می دانند.با این حال مواردی که بالاتر نام بردیم، به طور جد می توانند کیفیت زندگی ساکنین ویلا را بالا ببرند.

ویلای هوشمند

مثلاً تبدیل کردن ویلا به خانه هوشمند. با این کار امنیت آن را تامین خواهید کرد. شما بیشتر سال را در خانه ی اصلی خود می گذرانید. بدون استفاده از یک سیستم امنیتی جامع، دور بودن طولانی مدت از ویلاً می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند. همچنین از دیگر فواید خانه هوشمند، کاهش هزینه ی انرژی و مصرف آب است. به مرور زمان و شایع شدن استفاده از هوش مصنوعی در ویلاهای شمال کشور، این مورد در تعیین قیمت خانه نقش پررنگ تری خواهد یافت.

هوشمندسازی ویلای شمال بعد از بازسازی

ساخت استخر و باشگاه بدنسازی خانگی

ویلای شمال یک ویژگی متعارف دارد، آن هم مساحت نسبتاً بالای ساختمان در مقایسه با محل سکونت شما در شهر است. این یک فرصت عالی در جهت ایجاد محیطی شخصی سازی شده برای ورزش است. استخر و باشگاه بدنسازی از آن مکان هاییست که انسان می تواند مدت زمان زیادی درش حضور داشته باشد اما خسته نشود. البته بسیاری از ویلاهای قدیمی ممکن است در حیاط استخر داشته باشند، اما این یعنی بیش از نیمی از سال، تفریحات آبی بلااستفاده می ماند. منظور از ساخت استخر در بازسازی ویلای شمال، طراحی یک سازه درون ساختمان است.

ایجاد استخر درون ویلا بعد از نوسازی آن

بازطراحی و بازسازی ویلا توسط گروه آریاناعمران

همان طور که گفتیم، مجموع عملیات بازسازی ویلای شمال، کاری پیچیده و زمانبر است. گروه آریاناعمران آمادگی اجرای صفر تا صد پروژه ساخت، بازطراحی یا بازسازی ویلای شما در هر مقیاسی را دارد. بازسازی شامل تغییر دادن فضای سبز، نمای ویلا، تاسیسات و افزودن امکانات جدید به انتخاب مشتری می شود.

5 ШШІ 1 ШШЫЊ

ШіЩШЩШШЄ ЩШЄШЇШЩЩ

در مناطق شمالی کشور، قسمت هایی از خانه که با فلزات ساخته شده اند، مثل چهارچوب ها و شیرآلات بیشترین صدمه را طی زمان متحمل می شوند. رطوبت بالا به طور کلی بازسازی تاسیسات و بنای ویلا را الزامی می کند.
پیشنهاد ما به شما، استفاده از یک گروه کارآزموده در حوزه طراحی و بازسازی ویلا و ساختمان است. آریاناعمران آمادگی به عهده گرفتن کار شما از ابتدا تا انتهای آن است.
علاوه بر اینکه نیاز دارید تاسیسات ویلا را نوسازی کنید و آن ها را طبق نیاز های استخر تقویت سازید، بهتر است محیط داخل ویلا را هم برای ایجاد استخر بهبود ببخشید.
amini

amini / ЩЩЫЊШіЩШЇЩ

ali amini

دیدگاه ها

× در حال پاسخ به: کاربر سایت