بلاگ /

دانستنی های مهم در مورد آلاچیق سنگی

دانستنی های مهم در مورد آلاچیق سنگی

یکی از پرطرفدارترین آلاچیق ها ، مدل سنگی می باشد یکی از دلایلی که بسیار نزد افراد محبوب است متنوع بودن آن می باشد برای ساخت آلاچیق سنگی از سنگ های طبیعی یا ساختمانی استفاده می کنند. البته ناگفته نماند که آلاچیق سنگی نسبت به دیگر آلاچیق ها هزینه بیشتری دارد. هم چنین آلاچیق های ترکیبی هم جزء دسته ترکیبی قرار دارند زیرا ترکیباتی که برای آنها استفاده می شود از سنگ و مقداری چوب می باشد.

انواع آلاچیق های سنگی برای ویلا

از آنجایی که این نوع آلاچیق ها دارای انواع زیادی می باشند. در زیر به انواع آنها اشاره کرده ایم.

آلاچیق سنگی با ستون سنگی و سیمانی

یکی از مدرن ترین آلاچیق سنگی به شمار می آیند. صرفا زیبایی ویژه ای دارد و نظر مخاطب را به خود جلب می کنند.

آلاچیق سیمانی در پارک

نوع آلاچیق کنجی سنگی

معمولا از این نوع آلاچیق سنگی در مناطقی که تابش نور خورشید کم می باشد مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین در این آلاچیق می توانید زمان زیادی را با خانواده خود به گفتگو بپردازید.

آلاچیق سنگی با طرح کلاسیک

از این نوع آلاچیق ها بیشتر در طبیعت استفاده می شود و جزء گران ترین نوع آلاچیق ها بوده است

آلاچیق مدرن سنگی

یکی از معروف ترین آلاچیق سنگی مدل مدرن آن می باشد که به اشکال هندسی ساخته می شود. معمولا تقاضای این گونه آلاچیق ها بسیار زیاد می باشد.

آلاچیق سنگی آجری

یکی دیگر از آلاچیق ها که بسیار زیبا می باشد از نوع آجری می باشد. با وجود آلاچیق آجری یک مکان برای استراحت و تفریح خود دارید از سوی دیگر این نوع آلاچیق به طور بسیار زیادی با طبیعت همخوانی دارد. همچنین این امکان وجود دارد تا از آلاچیق های آجری پیش ساخته استفاده کنید. البته ناگفته نماند حتما در اجرا کردن آلاچیق آجری یا سنگی شرایط آب و هوای محیط را هم در نظر بگیرید. مد نظر داشته باشید که انواع مختلفی در سایت آریان عمران قرار داده شده است این سایت هم امکان خرید به طور آنلاین را برای مشتری فراهم نموده است و هم با نیروی ماهری که دارد می تواند در نصب به شما کمک کنند.

یک سری نکته ها وجود دارد که باید حتما در هنگام خرید یا نصب آلاچیق به طور کامل به آنها توجه شود. این نکته ها هم شامل کم بودن آن، انعطاف پذیری بالا و مقاومت بالا در برابر سرما و گرما می باشد.

آلاچیق رومی

از زیباترین آلاچیق های سنگی از نوع رومی می باشد. از آنجایی که آلاچیق های رومی دارای طرح های گوناگونی می باشد و مقاومت بالایی در برابر باد یا باران دارد. این نوع آلاچیق در ابعاد و اشکال هندسی مختلفی ساخته می شود. سه مورد در آلاچیق سنگی رومی حائز اهمیت می باشد.

آلاچیق سنگی لاکچری

رنگ آلاچیق سنگی رومی

رنگ این نوع آلاچیق می توانید با سلیقه خود انتخاب کنید ولی بهتر است رنگی را انتخاب کنید که در برابر نور آفتاب مقاوم باشد.

محکم بودن آلاچیق رومی سنگی

استحکام در ساخت آلاچیق بسیار ضروری می باشد باید حتما در زمان ساخت به مقاومت بالا آن توجه لازم شود

طرح آلاچیق رومی

زیبایی آلاچیق بسیار حائز اهمیت می باشد حتما قبل از سفارش ساخت به شکل آن بسیار دقت داشته باشید. این نوع آلاچیق در ابعاد و شکل های مختلف هندسی ساخته می شود.

آلاچیق آجری

این نوع آلاچیق بسیار مانند طرح سنتی می باشد و طرح آن بیشتر سبک شومینه ای و باربیکیو آجری می باشد. و با استفاده از تزئینات دیگر می توان آن را به بهترین تزیین کرد. توصیه ما به شما این است که حتما به وب سایت آریان عمران مراجعه کنید و تمامی طرح های این آلاچیق را مشاهده کنید.

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در مقاله آلاچیق سنگی بیان شد دانستیم که باید در هنگام خرید آلاچیق های پیش ساخته به یک سری نکات توجه لازم را داشته باشیم که شامل مقاومت بالا در برابر سرما و گرما و استحکام می باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره ساخت آلاچیق و یا طراحی ویلا می توانید به وب سایت آریان عمران مراجعه کنید.

0 ШШІ 0 ШШЫЊ

ШіЩШЩШШЄ ЩШЄШЇШЩЩ

باید اینکه از مقاومت آن در برابر سرما و گرما کاملا مطمئن باشیم و در گام بعدی به استحکام آن دقت لازم را داشته باشیم.
بیشتر در باغ های بزرگ ویلایی، در کنار رودخانه از آن استفاده می شود.
با توجه به شرایط آب و هوایی و نور خورشید باید رنگ آلاچیق را انتخاب کنیم.
amini

amini / ЩЩЫЊШіЩШЇЩ

ali amini

دیدگاه ها

× در حال پاسخ به: کاربر سایت