بلاگ /

ایده های جدید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب در سال 2021

ایده های جدید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب در سال 2021

 تحریریه شرکت دکوراسیون داخلی آریاناعمران

چکیده : 

همه ما می خواهیم فضای طراحی دکوراسیون داخلی خانه هایمان آرامش بخش باشد بخصوص دراین شرایط سخت ویروس کرونا که بیشتر وقت خودرادر فضای خانه می گذرانیم.دکوراسیون داخلی در قسمت های مختلف خانه مثل آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و غیره اهمیت زیادی دارد و طراحی هیچ کدام از این بخش ها نباید نادیده گرفته شود زیرا هر کدام از آنها تاثیر خاص خودشان را بر روی زندگی شما خواهند داشت.

یکی از مهمترین قسمت هایی که در خانه شما وجود دارد و شما بیشترین وقت خود رادرآن می گذرانید اتاق خواب است ودرطراحی دکوراسیون اتاق خواب باید به نکاتی توجه کنید.ا تاق خواب خصوصی ترین قسمت خانه است وفضای بسیار مهمی هم می باشد وطراحی دکوراسیون اتاق خواب باید طوری باشد که هم کاربردی باشد ونیاز افراد را برطرف کند وهم به زیبایی خانه بیافزاید.درواقع اتاق خواب،فضایی است که می توانیم در آنجا خود واقعی مان باشیم.آیا شما دوست دارید تغییراتی در اتاق خوابتان ایجاد کنید وهم ترند های جدید سال 2021 رادر طراحی دکوراسیون اتاق خواب تان داشته باشید؟مادراین مقاله این توضیحات را دراختیارشما قرار داده ایم.

الهام از رنگ های انتخابی سال 2021 :

 الهام از رنگ های انتخابی سال  الهام از رنگ های انتخابی سال

همه ما می خواهیم اتاق خوابی داشته باشیم که فضای آرامش بخشی را القا کند وافراد به دنبال راحتی در فضای اتاق خواب خود هستند.رنگ های خنثی یکی از بهترین انتخاب ها خواهند بود مثل رنگ های پاستیلی ملایم ویا طیف های مختلف زرد می توانند ترکیب های ایده آل ومناسبی برای فضای اتاق ها باشند.رنگ ترند امسال هم زرد وخاکستری ملایم است ودر طراحی دکوراسیون اتاق خواب از رنگ های انتخابی سال 2021 می توانید استفاده کنید وترکیب این دو رنگ گرم وسرد فضای جذابی را ایجاد می کند. 

الهام از رنگ های انتخابی سال 2021 الهام از رنگ های انتخابی سال 2021

شاید دوست داشته باشید بخوانید : مراحل طراحی و اجرای نمای ساختمان
      

آوردن طبیعت به داخل فضا :

آوردن طبیعت به داخل فضا

در سال 2021 طبیعت بیشتراز گذشته وارد فضای طراحی دکوراسیون داخلی شده است.مبلمان های چوبی،حصیری وبامبو جایگزین وسایل چوبی سنتی می شوند.گیاهان آپارتمانی در فضای اتاق خواب ایده خوبی میتواند باشد ودیوار هایی با تم های طبیعت فضا را جذاب تر می کند.در ادامه این مقاله می گوییم می توانید از کاغذ دیواری های ترند سال هم برای دیوارهای اتاق خواب تان استفاده کنید.

آوردن طبیعت به داخل فضاآوردن طبیعت به داخل فضا
 

تم های مرتبط با دریا :

تم های مرتبط با دریا

تم های دریایی رنگ ها (آبی کمرنگ،سبز کمرنگ)وقطعات اصلی با تم دریایی در چندماه آینده وارد طراحی دکوراسیون داخلی فضاها خواهد شد.این تم می تواند مورد توجه بیشتر اتاق های پسرانه باشد ولی خب هر کسی باتوجه به سلیقه ایی که دارد می تواند از این تم استفاده کند.

تم های مرتبط با دریا
    تم های مرتبط با دریا

تخت خواب های ترند سال 2021:

تخت خواب های ترند سال 2021

تخت خواب هایی با کمترین قاب وارتفاع کم مدتی است محبوب شده است وامسال حتما مورد توجه بسیاری قرار خواهند گرفت.تخت خواب های کنوپی هم می تواند ایده جذابی برای فضاهای بزرگتر باشند.

تخت خواب های ترند سال 2021تخت خواب های ترند سال 2021

شاید دوست داشته باشید بخوانید : ارتقا سطح شنوایی ازطریق طراحی داخلی

  

کاغذ دیواری جدید سال 2021 :

کاغذ دیواری جدید سال 2021

کاغذ دیواری هایی که در سال 2021 بیشتر مورد توجه قرار گرفته ودر طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های خواب استفاده می شود کاغذ های سه بعدی دارای بافت،طرح ابر وباد و... می باشد.کاغذ دیواری های سه بعدی از فاصله 3-4 متری هم نمایان است  ولی نکته ایی که هست اینکه از این نوع کاغذ نباید روی همه دیوار ها استفاده کرد.سال 2021 
سالی است که هیچ چیز را نمی توان پیش بینی کرد وطرح های فانتزی جز طرح های پرطرفدار در سال 2021 شده است.
کاغذ دیواری طرح گیاه هم می تواند ایده مناسبی باشد که می توانید طبیعت را درطراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود تداعی کنید.

کاغذ دیواری جدید سال 2021
   کاغذ دیواری جدید سال 2021

کفپوش های جدید سال 2021 :

کفپوش های جدید سال 2021

کفپوش های چوبی یا پارکت ها یکی از بادوام ترین انواع کفپوش در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد.دلیل توجه بیشتر به کفپوش وینیل نصب آسان وبی دردسرآن نسبت به سایر دیگر کفپوش هاست.کفپوش های وینیل مقاومت بالایی در برابر دما وخراشیدگی دارند.بنابراین از آن در هر شرایط آب هوایی وحتی در خانه هایی که حیوان خانگی دارند هم می توان استفاده کرد.

کفپوش های جدید سال 2021

شاید دوست داشته باشید بخوانید : مراحل طراحی و اجرای نمای ساختمان

سخن آخر :

آن چه که در این جا به بیان آن پرداختیم، ارائه ایده هایی در زمینه طراحی دکوراسیون اتاق خواب می باشد. استفاده از این راهکارها می تواند در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک به شما کمک کند.از موارد مهمی که در قبل از هر اقدامی بایستی به آن توجه نمود تعیین سبک دکوراسیون مورد علاقه و متناسب برای اتاق خواب می باشد.
استفاده از وسایل فانتزی برای اتاق خواب را فراموش نکنید. حتی این امکان وجود دارد که نسبت به طراحی دکوراسیون اتاق خواب با وسایل دور ریختنی نیز اقدام نمایید. 

تحریریه شرکت دکوراسیون داخلی آریاناعمران نقش سایلنت روم درفضای اداری و اصول طراحی روف گاردن وفضای سبز برای مطالعه به شما بیشنهاد میکند .

0 ШШІ 0 ШШЫЊ
مدیرکل

مدیرکل / ЩЩЫЊШіЩШЇЩ

شرکت معماری دکوراسیون آریانا عمران فعالیت خود را با نگاه به الگوی مبتنی بر آرامش در زمان و پیشرفت در فضا آغاز کرده و در این مسیر از همراهی کارفرمایان متعددی بهره مند بوده که ماحصل آنها طراحی ، نظارت و اجرای بیش از صد پروژه معماری و دکوراسیون داخلی میباشد

دیدگاه ها

× در حال پاسخ به: کاربر سایت