بلاگ /

اعزام کارشناس به صورت رایگان جهت اعلام قیمت روف گاردن

اعزام کارشناس به صورت رایگان جهت اعلام قیمت روف گاردن

اگر بعد از دیدن مدل ها و تجربه روف گاردن در ساختمان های مختلف، در نهایت جذابیت و امکانات رفاهی بی نظیر آن شما را متقاعد به اجرای بام باغ برای ساختمانتان کرده آدرس را درست پیدا کردید. ما در گروه آریانا عمران آمادگی ارائه خدمات صفر تا صد طراحی و اجرای روف گاردن داریم. البته بام باغ ها می توانند دارای پیچیدگی های مخصوص خود باشند در نتیجه لازم است قبل از هر چیز برای امکان سنجی و اعلام قیمت روف گاردن یک کارشناس، محل ساخت را بررسی کند.

انواع روف گاردن

دقت داشته باشید که روف گاردن یا بام باغ ها دارای تنوع زیادی هستند. طراحی روف گاردن متمرکز که محیط طبیعی یک باغچه را برای شما ایجاد خواهد کرد. از طریق زهکشی و کشت روی خاکی که روی بام قرار دارد شما با محیطی در شباهت کامل با زمین عادی رو به رو خواهید شد. روف گاردن های گسترده هم امکان دیگری هستند که عمق خاک کمتری را داشته و انواع گیاهانی که در عمق کم خاک پرورش داده می شوند، امکان استفاده دارند. در نهایت اما نوع پرکاربرد دیگر هم روف گاردن پرتابل ماژولار است که با استفاده از باکس های متعدد، گیاهان روی بام قرار می گیرند.

انواع روف گاردن

پیچیدگی های هر نوع

کارشناسان به شما راجب عملیات عمرانی و تجهیزات گوناگون هر تیپ روف گاردن مشاوره خواهند داد. در روف گاردن پرتابل نیازی به زهکشی نیست اما حتماً باید ایزولاسیون بام ساختمان چک شود و در صورت وجود ایراد به طور کامل مرتفع شوند. در عوض بام باغ متمرکز نیاز به عملیات عمرانی قابل توجهی دارد و بسته به سلیقه شما همراه کف چینی های مختلف اجرا خواهند شد. کارشناسان ما راجب تمام موارد با شما صحبت خواهند کرد.

امکان سنجی احداث بام باغ

مورد دیگری که باید مورد بررسی قرار بگیرد، امکان احداث هر تیپ با حجم مورد درخواست شماست. بخش مهمی از قضیه به تحمل وزن اضافه توسط بام ساختمان شما مربوط است. توجه داشته باشید که نوع متمرکز روف گاردن می تواند وزن اضافه قابل توجهی را به بام ساختمان اضافه کند، در نتیجه پیش از هر چیز امکان سنجی صورت می گیرد. در عوض روف گاردن پرتابل با قرار دادن باکس های ترموود، انعطاف خیلی بیشتری در وزن افزوده دارد.

امکان سنجی احداث بام باغ

گزینه های اضافی

همچنین شما علاقه مندید با یک کارشناس راجب افزودنی های یک بام باغ صحبت کنید. این مورد هم تنوع خیلی زیادی دارد. از یک طرح لوکس و پرهزینه شامل آبنما و آلاچیق تا مبلمان و باربیکیو، هر کدام با امکان سنجی و در نظر گرفتن بودجه شما معرفی خواهند شد. موارد دیگر شامل بادگیر، سیستم آبیاری و گونه های متفاوت گیاهان مورد استفاده است. کارشناسان شرکت آریانا عمران به شما کمک می کنند، متناسب با شرایط بهترین ها را انتخاب کنید.

انجام صفر تا صد پروژه روف گاردن

بعد از اینکه مشاوران شرکت ما به صورت کاملاً رایگان موارد بالا را بررسی کرده و با شما در میان گذاشتند، گروه ما این آمادگی را دارد که طراحی و اجرای صفر تا صد پروژه را بر عهده بگیرد. هزینه های روف گاردن هم بسته به نوع انتخابی و گزینه های بیشتر محاسبه خواهد شد و در نهایت شما با اطمینان از کار با یک مجموعه حرفه ای، کار بام باغ را به ما خواهید سپرد.

انجام صفر تا صد پروژه روف گاردن

سخن آخر

توجه داشته باشید که هر نوع روف گاردن و اجزای بیشتر، هزینه های مختلف عمدتاً وابسته به متریال و عملیات عمرانی خود دارند. بهتر است پیش از سپردن کار به افراد نامطمئن تنها به دلیل قیمت پایین اما بی منطق به صورت رایگان از خدمات مشاوره ای کارشناسان ما استفاده کنید. همواره پیشنهاد می شود که برای جلوگیری از هر گونه آسیب به ساختمان و مشکلات آینده، از احداث بام باغ "خیلی ارزان" دوری کنید.

سوالات متداول

 1. آیا روف گاردن با هزینه خیلی کم قابل اجرا است؟
  بسته به افرادی که با آنها روبرو خواهید بود، ممکن است قیمت های خیلی پایین تر نسبت به یک مجموعه حرفه ای دریافت کنید، اما توجه داشته باشید که این قیمت ها اغلب بی منطق هستند و به معنی عملیات عمرانی غیر حرفه ای و مواد بی کیفیت خواهند بود. برای حفظ سلامت ساختمان خود حتما پیش از پاسخ دادن به چنین پیشنهادهایی با کارشناسان حرفه ای ما مشاوره کنید.
 2. هزینه خدمات مشاوره ای چه قدر است؟
  کارشناسان گروه آریانا عمران به صورت کاملا رایگان برای ارائه مشاوره اعزام خواهند شد. جزئیات طراحی و اجرای بام باغ را با شما در میان گذاشته هزینه ها را هم به صورت شفاف شرح می دهند.
 3. گران ترین روف گاردن کدام است؟
  به دلیل حجم عملیات عمرانی برای نوع بام باغ متمرکز، هزینه آن هم زیادتر از انواع دیگر است. البته توجه کنید که احداث کلیت بام باغ، اتمام کار نیست و گزینه های بیشتر برای تجهیز و تزیین روف گاردن می توانند هزینه ها را افزایش دهند. ساخت آبنما و بادگیر یا یک آلاچیق بزرگ و با کیفیت، عوامل دیگر برای بالا بردن هزینه روف گاردن است.
 4. ارزان ترین نوع روف گاردن کدام است؟
  جدا از بحث مساحت بام شما، معمولاً روف گاردن پرتابل ماژولار، پروژه ای ارزان قیمت خواهد بود. برای احداث روف گاردن پرتابل هیچ عملیات عمرانی خاصی وجود ندارد مگر ترمیم ایزولاسیون بام ساختمان یا بسته به درخواست شما ایجاد یک حد فاصل بین سطح بام و کف چین های بام باغ.
#قیمت روف گاردن
5 ШШІ 1 ШШЫЊ
مدیرکل

مدیرکل / ЩЩЫЊШіЩШЇЩ

شرکت معماری دکوراسیون آریانا عمران فعالیت خود را با نگاه به الگوی مبتنی بر آرامش در زمان و پیشرفت در فضا آغاز کرده و در این مسیر از همراهی کارفرمایان متعددی بهره مند بوده که ماحصل آنها طراحی ، نظارت و اجرای بیش از صد پروژه معماری و دکوراسیون داخلی میباشد

دیدگاه ها

× در حال پاسخ به: کاربر سایت