بلاگ /

متراژ مناسب برای طراحی و اجرای ویلا

متراژ مناسب برای طراحی و اجرای ویلا

همانطور که میدانید داشتن ویلا مزایای بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد، اما انتخاب یک متراژ مناسب برای طراحی و اجرای ویلا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. چراکه مسئله متراژ ویلا از مهمترین شاخص هایی است که موجب فروش آن ویلا می شود. همانطور که گفته شد طراحی و اجرای ویلا کاری بسیار سخت و مهم می باشد که بهتر است برای ساخت ویلای خود حتما از یک شرکت متخصص در این زمینه مانند آریانا عمران کمک بگیرید. قبل از شروع طراحی و اجرای ویلا لازم است تا سبک مورد علاقه ی خود برای ساخت ویلا را شناسایی کنید. چراکه سلیقه هر فرد با دیگری متفاوت بوده و این شما هستید که قراره از آن ویلا استفاده کنید نه فرد دیگری. اما قبل از انتخاب سبک برای ساخت ویلای خود باید ابتدا زمین مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. اما مهمترین شاخص که قیمت یک زمین را مشخص می کند میزان متراژ آن می باشد.

درباره متراژ مناسب برای ویلا

درباره اهمیت متراژ در ساخت ویلا

در ابتدا باید بررسی کنید که تا چه میزان می توانید برای ساخت ویلای خود هزینه کنید، تا بتوانید بفهمید تا چه متراژ زمین می توانید خریداری کنید. شما باید تمامی هزینه ها را در نظر داشته باشید، به عنوان مثال هزینه های طراحی و اجرای ویلا، هزینه های شهرداری، مالیت، خرید زمین و بسیار هزینه های دیگر. سپس به میزان هزینه مورد نظر با متخصصان شرکت آریانا عمران مشورت کرده تا شما را در خرید یک زمین مناسب یاری دهند. حال تمامی وظایف ساخت ویلا را بر عده آریانا عمران گذاشته تا ویلای شمارا مطابق میل و سلیقه ی شما طراحی و اجرا کنند.

اجرای ویلا با بودجه کم

اگر بودجه کمی دارید و قصد ساخت ویلا در یک قطعه زمین کوچک را دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا از شرکت آریانا عمران کمک گرفته و یک طبقه ویلای خود را بسازید، اما به آنها بگویید تا سقف ویلای شما را به نحوی بسازند تا در آینده بتوانید طبقات دیگری را به روی ویلای خود اجرا کنید. شما می توانید برای بررسی بودجه خود برای طراحی و اجرای ویلا با مشاوران آریانا عمران صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند.

اجرای ویلا با انواع متراژ

اجرای ویلا در انواع متراژ

ساخت ویلا با متراژهای زیر 100 متر

ساخت ویلا با این متراژ ممکن است و شما می توانید ویلای خود را با اندکی حیاط در این متراژ بسازید که می تواند در بسیاری از اوقات کاربردی باشد.

ساخت ویلا در متراژ های بین 100 تا 200 متر

شما می توانید درون زمینی با این متراژ به هر میزان نسبت به ساخت ویلا و همچنین حیاط خود اقدام کنید. شما در ساخت این ویلا ها می توانید به طور مثال 70 متر زیربنای ویلا را در نظر بگیرید و به صورت دوبلکس ویلای خود را بسازید . با محیط باقی مانده  اقدام به زیباسازی حیاط ویلای خود و یا ساخت استخر اقدام کنید.

ساخت ویلا در متراژ های بین 200 تا 500 متر

در این نوع از زمین ها دستان شما باز تر بوده و می توانید علاوه بر داشتن یک ویلای بسیار بزرگ، استخر، آلاچیق و یکسری درخت و... هم در حیاط خود داشته باشید.

ساخت ویلا در متراژ های بین 500 تا 1000 متر

اینگونه زمین ها بسیار بزرگ بوده و استفاده های فراوانی از زمین ویلای خود می توانید کنید. از جمله ساخت زمین بازی، استخر، آبنما، آلاچیق و... .

طراحی و اجرای ویلا برای متراژ های بیش از 1000 متر

این نوع از ویلا ها دارای تمامی تفریحات هیجان انگیز برای شما در آخر هفته و یا تعطیلات می باشد. از جمله این سرگرمی ها می توان به ساخت استخر بزرگ، زمین فوتبال، بسکتبال، تنیس، سینما و.... اشاره کرد.

مزایای داشتن ویلا

مزایای داشتن ویلا

شما با سپردن زمین خود به دست متخصصان شرکت ساخت و ساز آریانا عمران، طراحی و اجرای ویلای خود را به صورت 0 تا 100 به دست آنها سپرده و با خیال آسوده پس از آماده شدن ویلا می توانید در آخر هفته ها و یا تعطیلات همراه خانواده به آنجا رفته و لذت ببرید. شما به نسبت متراژ ویلای خود می توانید درون آن استخر و یا باربیکیو قرار داده که موجب انجام تفریحات لذت بخشی می شود. شما می توانید با هر بودجه ای اقدام به خرید و سفارش ویلا برای خود در شمال و یا اطراف تهران کنید.

جمع بندی

امروزه یکی از بهترین تفریحات که می تواند موجب شادی شما همراه با خانواده تان گردد داشتن ویلا می باشد. شما با داشتن ویلا می توانید آخر هفته ها و یا تعطیلات بسیار لذت بخشی را همراه با خانواده سپری کنید. همانطور که در این مقاله گفته شد متراژ مناسب برای طراحی و اجرای ویلا اهمیت خاصی نداشته و شما با توجه به بودجه خود می توانید در هر متراژی اقدام به ساخت ویلا کنید. اما در ابتدا بهتر است با مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در انتخاب بهترین ویلا و امکانات هیجان انگیز آشنا سازند.

سوالات متداول درباره طراحی و اجرای ویلا

  1. آیا در متراژ های پایین می توان ویلا ساخت؟
    بله شما می توانید نسبت به هر میزان متراژ زمین اقدام به ساخت ویلا برای خود کنید.
  2. مناسب ترین متراژ برای ساخت ویلا برای خانواده به چه میزان می باشد؟
    متراژ 500 متر بسیار مناسب بوده و شما امکانات بسیار زیادی را درون ویلای خود می توانید قرار دهید.
  3. هزینه ساخت ویلا به چه صورت می باشد؟
    شاخص های بسیار زیادی به روی قیمت ویلا تاثیر گذارند مانند قیمت زمین، جنس مصالح، میزان مصالح بکار رفته در ساخت ویلا و... که برای اطلاعات بیشتر بهتر است با مشاوران آریانا عمران تماس بگیرید.
5 ШШІ 1 ШШЫЊ
مدیرکل

مدیرکل / ЩЩЫЊШіЩШЇЩ

شرکت معماری دکوراسیون آریانا عمران فعالیت خود را با نگاه به الگوی مبتنی بر آرامش در زمان و پیشرفت در فضا آغاز کرده و در این مسیر از همراهی کارفرمایان متعددی بهره مند بوده که ماحصل آنها طراحی ، نظارت و اجرای بیش از صد پروژه معماری و دکوراسیون داخلی میباشد

دیدگاه ها

× در حال پاسخ به: کاربر سایت