خدمات /

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

یکی از خدماتی که گروه آرایانا عمران به مشتریان عزیز ارائه می دهد، مشاوره تخصصی به صورت رایگان می باشد. اگر از محیط زندگی خود راضی نیستید قبل از فکر کردن به جابجایی یا بازسازی بدون نظر کارشناسی با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. بازسازی موفق می تواند محیط خسته کننده و نا خوشایند شما را به محیطی دلپذیر تبدیل کند.

برای بازسازی موفق باید برنامه ریزی دقیق انجام شود در غیر این صورت بازسازی غیر اصولی و بدون برنامه علاوه بر هزینه نا متعارف نتیجه دلخواه هم نخواهد داشت که نهایتا بازسازی موفقی نخواهد بود. برای رسیدن به بازسازی موفق موارد زیادی را باید مورد توجه قرار داد. مواردی چون آنالیز کامل فضا و شناسایی معایب و پتانسیلها، طرح کلی و اطلاع ازنحوه ی اجرای صحیح، آگاهی از میزان تغییرات و هزینه ها، و مشاهده و رضایت از طرح اجرایی قبل از شروع کار.

بدین منظور شما می توانید به ما اطمینان کرده زیرا برای ما طراحی ایده آل یک معنی دارد و آن رضایت مشتری است. در مجموعه آرینا عمران تمامی طرحها بر اساس سبک و شیوه زندگی شما ارائه می شود. در گام نخست شما تمامی عادتها و خصوصیات شخصی که در نحوه زندگی شما تأثیر دارد را با ما در میان گذاشته و سپس بعد آنالیز کامل فضای شما توسط ما طرح نهایی به شما ارائه می شود.

همچنین شما می توانید برای انجام مشاوره در جهت طراحی و اجرای ویلا، روف گاردن، آپارتمان و... به سایت شرکت آریانا عمران مراجعه نمایید.